Elbudex- Hurtownia materiałów budowlanych

Hurtownia materiałów budowlanych Elbudex działa na rynku świętokrzyskim od 1992 i w ciągu kilku lat stała się jednym z liderów w dziedzinie dociepleń. W dniu dzisiejszym firma dzięki stałej ewolucji posiada pełną gamę produktów, które pozwalają na kompleksową obsługę inwestycji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo, m.in.:

  • Materiały murowe
  • Systemy dociepleń
  • Materiały dachowe
  • Materiały wykończeniowe
  • Systemy renowacji i restauracji starych murów
  • Akcesoria budowlane i elektronarzędzia

Posiadamy bazę magazynowo-transportową, samochody dostawcze, również z HDS-em, dzięki czemu dostarczamy materiały w dowolnie wybrane miejsce.

Od początku istnienia firmy kładziemy nacisk na partnerską współpracę z firmami sektora budowlanego dzięki czemu staliśmy się czołowym dostawcą innowacyjnych systemów budowlanych. Głównym celem Hurtowni Elbudex jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu sprzedaży materiałów budowlanych jak i profesjonalna obsługa oraz doradztwo.

Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści służący pomocą na każdym etapie współpracy. W kontaktach z klientem opieramy się na lojalności oraz szacunku dla partnerów handlowych.

W 2012 roku w celu polepszenia jakości obsługi  otworzyliśmy nowe biuro handlowe w naszej siedzibie.

Elbudex- Transport

Dbając o najwyższą jakość usług w naszej firmie systematycznie modernizujemy i unowocześniamy nasza flotę aut dostawczych.

Posiadamy bazę magazynowo-transportową, samochody dostawcze, samochody samowyładowcze, również z HDS-em, dzięki czemu dostarczamy materiały w uzgodnione miejsce

HDS
Berlingo
Citroen
Citroen
Z windą
Z windą
Z windą
Dołącz do grona zadowolonych klientów
Akamit Soprema Atlas Genderka H+H Baumit Isover Izohan Izochem Kreisel Blue Dolphin Dolina Nidy Termo Organika Rawlplug Remmers Siniat Tegola Porotherm Recticel Paraqua Greinplast